Profil společnosti

BPS PROJEKT CZ s.r.o. byla založena v roce 2009 v Ostravě, kde také sídlí. Jsme inženýrská a obchodní společnost, zajišťující komplexní služby v rámci projektů bioplynových a biometanových stanic. Od roku 2013 jsme se zaměřili i na technologie zplyňování. Našim hlavním posláním je působit jako generální dodavatel, všechny projekty jsme připraveni řešit od  zpracování počáteční Studie proveditelnosti až po asistenci při běžném provozu a zajištění kompletního servisu. 

Veškeré technologie, včetně stavební části, dodáváme na klíč. Velkou pozornost věnujeme zákazníkovi a jeho potřebám, každý projekt přizpůsobujeme na míru konkrétním podmínkám. Dlouhodobě úzce spolupracujeme s prověřenými dodavateli, což je zárukou zajištění vysoké kvality díla.

BPS PROJEKT je součástí významné skupiny VAE Controls Group, která úspěšně působí na tuzemských a zahraničních trzích již 20 let. Tato příslušnost nám dává silné finanční a technické zázemí pro realizaci i těch nejnáročnějších projektů. 

V rámci skupiny disponujeme více než 400 vysoce kvalifikovanými techniky, řadu subdodávek tak můžeme řešit vlastními kapacitami pod jednou střechou, což přináší významný synergický efekt pro realizaci všech našich projektů v ČR i v zahraničí.     

Loading